CPF0402B15RE1
MFR.Part #
CPF0402B15RE1
JLCPCB Part #
C2076223
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS