MR04X4992FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR04X4992FTL
JLCPCB Part #
C5777644
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS