AT0402CRD0724KL
MFR.Part #
AT0402CRD0724KL
JLCPCB Part #
C2139291
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS