CPF0402B127KE
MFR.Part #
CPF0402B127KE
JLCPCB Part #
C3950229
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS