CPF0201B6K81E
MFR.Part #
CPF0201B6K81E
JLCPCB Part #
C4084968
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS