H4P1K96DCA
MFR.Part #
H4P1K96DCA
JLCPCB Part #
C1409106
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS