CPF0402B10R7E
MFR.Part #
CPF0402B10R7E
JLCPCB Part #
C4343579
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS