TE500B150RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE500B150RJ
JLCPCB Part #
C1571391
Package
Plugin
Description
150Ω 500W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS