KUP-14A55-120
MFR.Part #
KUP-14A55-120
JLCPCB Part #
C6646348
Package
Plugin
Description
-45℃~+45℃ 1.7kΩ 10A 10A@28VDC、10A@240VAC 10ms 120V 15ms 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO 插件 Power Relays