CRGV2512F3M92
MFR.Part #
CRGV2512F3M92
JLCPCB Part #
C4249760
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.92MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS