CPF0402B10R2E
MFR.Part #
CPF0402B10R2E
JLCPCB Part #
C3924080
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS