AA0402DR-0768KL
MFR.Part #
AA0402DR-0768KL
JLCPCB Part #
C20141150
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS