H45K36FYA
MFR.Part #
H45K36FYA
JLCPCB Part #
C1405856
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS