CPF0402B100RE
MFR.Part #
CPF0402B100RE
JLCPCB Part #
C2088944
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS