CRGH1206F25R5
MFR.Part #
CRGH1206F25R5
JLCPCB Part #
C2110275
Description
-55℃~+155℃ 200V 25.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS