SG73S1ETTP4123D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4123D
JLCPCB Part #
C4131112
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS