CPF0201D10KC1
MFR.Part #
CPF0201D10KC1
JLCPCB Part #
C4187156
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS