CPF0201B8K25E
MFR.Part #
CPF0201B8K25E
JLCPCB Part #
C4072955
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS