CPF0201B8K45E
MFR.Part #
CPF0201B8K45E
JLCPCB Part #
C4304352
Description
-55℃~+155℃ 30mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS