CPF0201B80R6E
MFR.Part #
CPF0201B80R6E
JLCPCB Part #
C4037242
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS