CPF0201B86R6E
MFR.Part #
CPF0201B86R6E
JLCPCB Part #
C3929027
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS