RM02F59R0CT
MFR.Part #
RM02F59R0CT
JLCPCB Part #
C3973319
Description
-55℃~+125℃ 50mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS