CPF0201B7K68E1
MFR.Part #
CPF0201B7K68E1
JLCPCB Part #
C3921949
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS