RC0201FR-071R54L
MFR.Part #
RC0201FR-071R54L
JLCPCB Part #
C6637873
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.54Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS