CPF0201B59KE1
MFR.Part #
CPF0201B59KE1
JLCPCB Part #
C4082771
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS