CPF0402B3K48E
MFR.Part #
CPF0402B3K48E
JLCPCB Part #
C4191667
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS