CPF0201B5K49E
MFR.Part #
CPF0201B5K49E
JLCPCB Part #
C3955894
Description
-55℃~+155℃ 30mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS