CPF0201B487RE1
MFR.Part #
CPF0201B487RE1
JLCPCB Part #
C4131422
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS