CPF0201B287RE
MFR.Part #
CPF0201B287RE
JLCPCB Part #
C4168089
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS