CPF0201B47K5E
MFR.Part #
CPF0201B47K5E
JLCPCB Part #
C3962545
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS