CPF0201B4K75E
MFR.Part #
CPF0201B4K75E
JLCPCB Part #
C4159466
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS