GR0201F240KTAG00
MFR.Part #
GR0201F240KTAG00
JLCPCB Part #
C49653890
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS