RC0201DR-07976KL
MFR.Part #
RC0201DR-07976KL
JLCPCB Part #
C3991563
Description
-55℃~+125℃ 50mW 976kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS