TE80BR82J
MFR.Part #
TE80BR82J
JLCPCB Part #
C5981778
Description
80W 820mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS