CPF0201B165RE
MFR.Part #
CPF0201B165RE
JLCPCB Part #
C4235918
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS