CPF0201B24K3E
MFR.Part #
CPF0201B24K3E
JLCPCB Part #
C4133360
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS