CPF0201B14K3E
MFR.Part #
CPF0201B14K3E
JLCPCB Part #
C4260626
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS