CPF0201B232RE1
MFR.Part #
CPF0201B232RE1
JLCPCB Part #
C3915648
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS