CPF0201B432RE1
MFR.Part #
CPF0201B432RE1
JLCPCB Part #
C3999706
Description
-55℃~+155℃ 30mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS