CPF0201B16K9E
MFR.Part #
CPF0201B16K9E
JLCPCB Part #
C4183442
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS