CRGH0805F80R6
MFR.Part #
CRGH0805F80R6
JLCPCB Part #
C3955945
Description
-55℃~+155℃ 333mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS