CFR50J10K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR50J10K
JLCPCB Part #
C3459524
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS