RQ73C1J1K69BTD
MFR.Part #
RQ73C1J1K69BTD
JLCPCB Part #
C2083459
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS