CCR222KKB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CCR222KKB
JLCPCB Part #
C1411707
Package
Plugin
Description
-40℃~+200℃ 22kΩ 2W Ceramic Resistor ±10% ±1300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS