H864R9DZA
MFR.Part #
H864R9DZA
JLCPCB Part #
C1405373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS