HSC100R50J
MFR.Part #
HSC100R50J
JLCPCB Part #
C1567002
Description
100W 500mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS