CCR10KKT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CCR10KKT
JLCPCB Part #
C3464347
Package
Plugin
Description
-40℃~+200℃ 10kΩ 500mW Ceramic Resistor ±10% ±1300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS