Y00625K55600T9L
MFR.Part #
Y00625K55600T9L
JLCPCB Part #
C1479367
Description
-55℃~+125℃ 5.556kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS