CRGH2010F1K21
MFR.Part #
CRGH2010F1K21
JLCPCB Part #
C2146037
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS