CBT50J4R7
MFR.Part #
CBT50J4R7
JLCPCB Part #
C1397742
Description
-55℃~+125℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 4.7Ω 500mW Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS